Годування в слінгу

Циця - чарівна штука. Заспокоїть малюка, коли йому страшно, наситить, коли він голодний і навіть допоможе покласти спати. Ага, останній пункт для мене найчарівніший. Слінгомарта досі ним успішно користується і каже, що вона цицькоманка 


Навик годування в слінгу чи рюкзаку для мене має величезне значення. Без нього я би взагалі не слінгувала, мабуть. Тому поділюсь з вами кількома основними моментами.

❣️ Вік з якого можна починати годувати в переносці - 3-4 місяці. Тут ключове те, що дитина вже вміє перевертатись і тримати спинку. Нам доведеться послабити рюкзак чи намотку, тому, будь ласка, менших діток навіть не пробуємо так годувати.

❣️ Якщо є можливість зупинитись, витягти дитину і погодувати на руках спокійно - скористайтесь нею. Годування в слінгу, радше, виняток, ніж правило.

❣️ Для того, щоб погодувати малюка, послаблюємо намотку чи шлейки рюкзака до того рівня, щоб дитина була ближче до грудей, але вище самої годівнички. Груди піднімаємо назустріч дитині, вона трішки нахиляє голівку назустріч їжі.

❣️ Обов'язково притримуємо однією рукою грудь, іншою дитину за спинку, бо вона вже не так щільно притягнена до вас.

❣️ Після годування одразу поправляємо намотку чи дотягуємо шлейки рюкзака, щоб дитина була на нормальному рівні.

Ну і, звісно, це питання навику. Вперше трішки незручно, а далі пристосуєтесь :)

Додати коментар

Captcha