Як носити дітей різного віку?

Слінгоносіння в холодні пори року буде відрізнятись щороку. Тому я розділю на дві ключові вікові категоріях, щоб Вам було зручніше розуміти варіанти носіння.


1️⃣ Дитина до року-півтора. Носимо виключно під верхнім одягом - куртка зі вставкою, слінгонакидка, слінгофліска і т.д. Дитина одягнута легко, "в чому вдома зловили", на голову шолом, на ваші шиї при потребі манішка. Все.


2️⃣ Після півтора. Тут я уточню - для впевнено та багато ходячих дітей. Якщо ваш малюк пробігав все літо, можете заглядати в цю групку. Якщо він невпевнено переставляє ніжки, ходить осьо лише з серпня, то вам вище⬆️

Отже, такій віковій категорії вже можна приписати 3 варіанти носіння:

➡️ Під верхнім одягом. Як і перша група малюків, у випадках, коли ви йдете по справах, а дитину випускати надворі не плануєте. Завжди і в будь-якому віці найпростіший і найзручніший варіант. 

➡️ Під розстібнутим одягом. Дитина в своїй куртці, Ви в своїй, але одягаєте в слінг зібрану дитину на свою футболку/кофту, а вже зверху куртка. Зручно, коли Ви збираєтесь на прогулянку, плануєте випускати дитину. Мій улюблений варіант, однак, не для довгих походів, адже трохи піддуває.

➡️ Поверх своєї куртки. Я цей варіант не люблю і використовую виключно для заспинниго носіння. Тулитись личком до верхнього одягу дитині зручно не буде. Приємного в цьому мало. Але в певних ситуаціях і цей варіант заслуговує на життя.

Додати коментар

Captcha