Порівняння переносок

Май-слінг


Переноска, найбільш наближена до класичного слінга-шарфа. Він простіший в освоєнні та намотках, при цьому, як і шарф, максимально комфортно та рівномірно розподіляє вагу по спині того, хто носить малюка. Пояс розміщується під грудьми, тому його безпечно використовувати породіллі, адже нема тиску на органи тазу.


Має багато варіантів намоток, 3 положення для носіння - фронтальне, заспинне, на стегні.


Підходять діткам від 3 кг. 


Рюкзак Newborn 


Такий рюкзак для діток від народження є спрощеним варіантом май-слінга. Шлейки рюкзачного типу не потребують  намотування, застібаються максимально просто. Пояс розміщується під грудьми, аналогічно май-слінгу, що дозволяє його використовувати породіллі та виключає тиск на органи тазу.


Положення для носіння - фронтальне.


Підходять діткам від 3 кг.


 


Адаптований рюкзак


Чому адаптований? Це варіація ерго-рюкзака, в якій застібка розміщується не на спинці, а під дупкою дитини щоб виключити натяг на спинці малюка. Спинка дитини залишається скругленою.

Пояс адаптованого рюкзака кріпиться на бедра, тому породіллям для використання не рекомендується. Від пологів має минути 1,5-2 місяці, щоб його можна було використовувати безпечно для мами.

Функція ерго-рюкзака в наших адаптованих рюкзаках також присутня.


Положення для носіння - фронтальне. При використанні як ерго-рюкзака додається заспинне положення.


Підходять діткам від 5 кг.


 

Ерго-рюкзак


Це класичний рюкзак з моменту самостійного сидіння дитини. Шлейки застібаються до спинки, створюючи натяг в поперековій ділянці. Для того, щоб малюку було безпечно в ерго-рюкзаку, він повинен мати прогин спини в цій ділянці. Поперековий лордоз формується в дитини приблизно тоді, коли вона вчиться самостійно сідати. Тому до моменту самостійного сидіння ми не рекомендуємо використовувати ерго-рюкзак із застібками на спинці, щоб не перегинати насилу хребет там, де він ще не сформував природного вигину.


Положення для носіння - фронтальне, заспинне.