Про нас

Бренд На відстані поцілунку розпочав свою історію о 2017 році через 3 місяці після народження Слінгомарти.


На той час я, молода мама Настя, щиро бажала шити, а Львівська слінгоспільнота потребувала майстрині, яка зможе творити на місці слінгоодяг на холодну пору. Так я і стала слінгомайстринею. 


Спершу шила для себе та «своїх», а з часом розширила аудиторію і асортимент товарів, відкрила у самому серці Львова слінгокрамницю.


Я завжди обираю найкращі матеріали для нашої продукції, сертифіковані тканини, найдорожчу та найякіснішу фурнітуру, всі вироби тестую на собі разом зі Слінгомартою, тому в якості впевнена на всі 100%.


У нас ви знайдете найкращі фізіологічні та безпечні переноски для своїх діток. Ми не пишемо, що наші переноски підійдуть до 20/30/50 кг, хоч таке навантаження вони, без сумніву, витримають. Натомість, ми завжди вказуємо правдиві вікові межі використання наших товарів, тому неприємних сюрпризів у вас не буде.


Наш асортимент складають:

❤️ ерго-рюкзаки (в тому числі адаптовані для несидячих малюків);

❤️ рюкзаки для новонароджених;

❤️ слінговставки;

❤️ слінгонакидки;

❤️ слінгоманішки;

❤️ слінгокуртки;

❤️ та інший одяг і аксесуари для слінгоносіння.


Ви завжди можете звернутись до нас для отримання підтримки з питань слінгоносіння та особистих консультацій (очних та з допомогою відео-зв‘язку). Наші контакти можете знайти тут.