Правила безпеки

Правила безпеки

 

❤ Перед одяганням переноски переконайтесь, що Ваш одяг не містить елементів, які можуть травмувати малюка чи які він може проковтнути (блискавки, намистини, ґудзики, паєтки тощо).

 

❤ Подбайте про зручне взуття. Кажемо рішуче НІ каблукам, платформам, слизькому, нестійкому взуттю. В ожеледицю користуйтесь льодоступами.

 

❤ При одяганні переноски обов’язково притримуйте малюка однією рукою за плечовий пояс. Не за дупку, адже дитинка може перехилитись вбік.

 

❤ Після одягання переноски переконайтесь, що вона одягнена правильно, всі застібки надійно закріплені. Якщо є сумніви в правильності одягання переноски, надсилайте нам свої фото. 

 

❤ Підтримуйте зоровий контакт з дитиною під час носіння в переносці. Переконайтесь, що дитина не втискається носиком в груди, а може вільно дихати.

 

❤ Обережно звикайте до своїх нових «габаритів», притримуйте малюка в натовпі, при проходженні дверей арок, тощо. Для уникнення травмування малюка слід утриматись від різких рухів, нахилів, танців, занять спортом та інших активненостей. 

 

❤ Приготування їжі в слінгу, вживання напоїв, прибирання дому мають бути виваженими. Наприклад, ліпити вареники можна, смажити щось вже небезпечно. Складати одяг можна, а от мити ванну застосовуючи хімічні засоби не потрібно. Випити чаю чи кави можна, але пильно стежити, щоб температура напою не зашкодила малюку у випадку випадкового проливання.

 

❤ Слінги та інші ергономічні переноски не заміняють авто- чи велокрісла. 

 

Носіть малюків безпечно ❤️