Правила безпеки

Правила безпеки

 

Перед одяганням переноски переконайтесь, що Ваш одяг не містить елементів, які можуть травмувати малюка чи які він може проковтнути (блискавки, намистини, ґудзики, паєтки тощо).

 

Подбайте про зручне взуття. Кажемо рішуче НІ каблукам, платформам, слизькому, нестійкому взуттю. В ожеледицю користуйтесь льодоступами.

 

При одяганні переноски обов’язково притримуйте малюка однією рукою за плечовий пояс. Не за дупку, адже дитинка може перехилитись вбік.

 

Після одягання переноски переконайтесь, що вона одягнена правильно, всі застібки надійно закріплені. Якщо є сумніви в правильності одягання переноски, надсилайте нам свої фото. 

 

Підтримуйте зоровий контакт з дитиною під час носіння в переносці. Переконайтесь, що дитина не втискається носиком в груди, а може вільно дихати.

 

Обережно звикайте до своїх нових «габаритів», притримуйте малюка в натовпі, при проходженні дверей арок, тощо.

 

Для уникнення травмування малюка слід утриматись від різких рухів, нахилів, танців, занять спортом та інших активненостей. 

 

Приготування їжі в слінгу, вживання напоїв, прибирання дому мають бути виваженими. Наприклад, ліпити вареники можна, смажити щось вже небезпечно. Складати одяг можна, а от мити ванну застосовуючи хімічні засоби не потрібно. Випити чаю чи кави можна, але пильно стежити, щоб температура напою не зашкодила малюку у випадку випадкового проливання.

 

Слінги та інші ергономічні переноски не заміняють авто- чи велокрісла. 

 

Носіть малюків безпечно ❤️